Jump to content (skip navigation)
 
 

Graj i śpiewaj online!


Przymusowy pobyt w domu nie musi być nudny. Szkoła Muzyczna Yamaha zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w lekcjach online!

Zapraszamy na kurs nauki gry na następujących instrumentach: gitara (klasyczna, akustyczna i elektryczna), ukulele, fortepian i keyboard. Oczywiście zapraszamy też na naukę śpiewu! 

Zajęcia online są indywidualne i odbywają się jeden raz lub dwa razy w tygodniu. Czas trwania każdych zajęć wynosi 30 minut. Miesięczny koszt udziału w zajęciach wynosi 200 zł (zajęcia jeden raz w tygodniu) lub 350 zł (zajęcia dwa razy w tygodniu). Warunkiem wzięcia udziału w lekcji jest odesłanie skanu wypełnionej i podpisanej umowy oraz wniesienie opłaty za jeden miesiąc nauki.  W przypadku rezygnacji z zajęć, termin wypowiedzenia umowy wynosi 2 tygodnie.

Uczeń powinien posiadać w domu własny instrument (nie dotyczy śpiewu). Uwaga - istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu! Materiały nutowe i podkłady muzyczne będą przesyłane każdemu uczniowi na bieżąco. Nasi nauczyciele przygotowują także filmy instruktażowe. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym sekretariatem - tel. 600 381 731 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:00 do 20:00) lub e-mail: sekretariat@yamahakoszalin.pl

Informujemy jednocześnie, że nasz sekretariat przy ul. Zwycięstwa 168 jest obecnie zamknięty, a praca sekretariatu wykonywana jest zdalnie.

 
Początek strony