Jump to content (skip navigation)
 
 

Zapisy


Szkoła Muzyczna YAMAHA w Koszalinie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnej lekcji próbnej! Zapisy w naszej szkole trwają cały rok!

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W LEKCJI ?

Lekcje próbne  przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć naukę w naszej szkole, lub są po prostu zainteresowane naszą ofertą.

CZY LEKCJA DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE ?

Lekcja próbna jest zupełnie niezobowiązująca i jak sama nazwa mówi jest całkowicie darmowa.

CO DAJE LEKCJA PRÓBNA ?

Lekcja próbna stwarza możliwość dokładnego zapoznania się z naszym programem, naszymi metodami pracy, naszymi nauczycielami. Ale co najważniejsze. Lekcja próbna to nie jest teoretyczny wykład. To praktyczne zajęcia w których bierze udział uczeń oraz rodzic.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI PROGRAM NAUCZANIA ?

Najlepiej zajrzyj TUTAJ. Zapoznaj się z naszymi programami nauczania i wybierz ten, którym jesteś najbardziej zainteresowany. Oczywiście możesz skorzystać z lekcji próbnej w kilku programach !!!

W JAKI SPOSÓB UMÓWIĆ SIĘ NA LEKCJĘ PRÓBNĄ ?

Najwygodniej umówić się telefonicznie - 600 381 731. Nasz sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 12:00 do 20:00.  Zachęcamy również do skorzystania z poniższego formularza. W przypadku wybrania takiego rozwiązania skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym terminie.

Formularz zgłoszeniowy

 

 
Początek strony